23 Mayıs 2018 Çarşamba

DOUBLE A PLUS DEFTERDOUBLE A PLUS DEFTER

Double A Plus Defter
Uzun bir aradan sonra tekrar merhabalar, hayatın koşuşturmasında blog yazmayı bir hayli ihmal ettim. Fırsat buldukça yazmayı sürdüreceğim. Dolmakalemseverler için en önemli problemlerden biri de uygun defter bulamamak. Son zamanlarda keşfettiğim kullanmaktan zevk aldığım Double A defteri size tanıtmaya çalışacağım.

Mavi Kısımdan Rahatlıkla Koparabiliyorsunuz

Genel olarak defteri dizaynını beğendiğimi söylemeliyim fakat arka sayfaya mürekkep geçmesi konusunda çok iyi olduğunu söyleyemem, orta seviyede bir koruyuculuğu var. Beni bu defterde çeken şey arka sayfadaki garip tasarım ve alt kısmındaki yerin koparılabilir olması ve tabiki fiyat performansı. Açıkçası Rhodia dot pad almaya gitmiştim fakat son zamanlarda Rhodia dot pad bulmak çok zor onun yerine Rhodia çizgisiz A4 boyutu defter ve Double A plus defteri tercih ettim. Rhodia kuşkusuz dolmakalem için daha ideal fakat aradaki fiyat farkı tam olarak 2 kat. Rhodia 40 TL iken Double A 20 TL, bu yüzden Double A eğer çok ıslak kalemlerle yazmıyorsanız daha uygun.

Double A Arka Sayfa


Defterleri Office 1 store’dan aldım fakat bir daha göremedim. Eğer başka kırtasiyelerde varsa yoruma yazarsanız herkes faydalanabilir, bende tekrar almak istiyorum. Bu arada Double A A4 kağıtlarında ayrıca dolma kaleme çok uygun olduğu söyleniyor. Defterden farklı bir kağıt kalitesi olabilir.Yazı Arkası Durum


Yeni yazılarda görüşmek dileğiyle hoşça kalın.

Değerlendirme:


Kağıt kalitesi: 4/5
Kapak : 4/5
Yazılma :  4/5
Dizayn : 4/5
Arka sayfa yazılma: 3/5
Fiyat Performans: 4/5

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder