4 Aralık 2015 Cuma

ANKARA BULUŞMASI

ANKARA BULUŞMASI


Merhaba uzun zamandır Ankara’da dolmakalemseverlerle birlikte bir etkinlik düzenlemeyi düşünüyordum fakat toplanma yeri nere olabilir ki diye düşünürken, bana sıkça yaz facebook grubunda sayın Ali Konan Bey somut bir öneriyle geldi. Öncelikle Ali Bey’e bu etkinliği düzenlediği için tekrar teşekkür ederim. Buluşmaya gelenler dolmakalem konusunda çok bilgili kişiler, bu deneyimi kaçırmamanızı öneririm. Blog da yazdığım mürekkep ve kalemlerden özellikle görmek istediğiniz olursa, yorun bırakmanız durumunda o kalemi, mürekkebi, defteri getirebilirim.
Buluşma zamanı olarak 12 Aralık Cumartesi günü saat 14:00 olarak belirlendi. Yer olarak ise Hacettepe Üniversitesi Sıhhıye Kampüsü Zeynel Çilli restorantı seçildi. Yer tarifi olarak çocuk hastanesinin karşısında (Sıhhiye tarafındaki kapıdan girince solda) 1 no'lu otopark var. Orası hafta sonu ziyaretçilere ücretli hizmet veriyor. Arabayı bıraktıktan sınra 7 nolu kapının yanında Zeynel Çilli.
Buluşmaya otobüsle gelecekler için yol tarifi yapacak olursak; Sıhhıye’de Adalet Sarayı’nın karşısında köprüyü geçince Kızılay sokak var, sokaktan girince 500 metre sonrasında ana caddeden karşıya geçtiğinizde ulaşmış oluyorsunuz. Zihninizde daha iyi canlanması için Yandex haritalardan aldığım görüntüleri paylaşıyorum. Etkinlikte görüşmek dileğiyle.


Adliye Karşısındaki Kızılay sokağı girişiKızılay Sokağı sonu

1 yorum:

  1. Buluşmaya gelenler 2 GB boş yeri olan flash disk getirsinler. Pişman olmazlar. Ali Konan

    YanıtlaSil